Wymarzone studio fotografki. Aimee Pool

Wymarzone studio fotografki. Aimee Pool

Jakie powinno być miejsce, w którym fotografujemy dzieci? Przestronne, dobrze wyposażone, bezpieczne dla malucha, dające komfort pracy. A przede wszystkim przyjemne dla oka. Dla rodziców, którzy przychodzą do nas ze swoim dzieckiem. Ale również dla nas. W końcu.. na zdjęciach spędzamy czasami kilka godzin dziennie.

Chcę Wam pokazać kilka wnętrz znanych fotografów z Polski oraz ze świata. Mam nadzieję, że będzie to świetna inspiracja dla tych z Was, którzy dopiero zastanawiają się jak urządzic własne studio.

Na początek przedstawiam wnętrza pracowni Aimee Pool ze Stanów Zjednoczonych. Jej studio mieści się w miejscowości Scotts Valley w Kaliforni.
- Moim marzeniem było, aby stworzyć studio, które jednocześnie będzie butikiem – mówi Aimee. – Starałam się stworzyć przyjemne miejsce zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Wraz z rodziną i przyjaciółmi stworzyłam miejsce, gdzie nie brakuje najróżniejszych gadżetów i rekwizytów. Nasi goście dostają bezpłatne przekąski i napoje. W części studia otworzyłam butik, gdzie można kupić dziecięce akcesoria.

Zapraszam do oglądania zdjęć poniżej.

Strona Aimee: http://mommybabble.com
Fanpage: https://www.facebook.com/AimeePoolPhoto

Ps. Aimee, thank you again for allowing us to publish your photos:)

Wymarzone studio fotografki. Aimee Pool Wymarzone studio fotografki. Aimee Pool Wymarzone studio fotografki. Aimee Pool Wymarzone studio fotografki. Aimee Pool Wymarzone studio fotografki. Aimee Pool

REKLAMA