Karolina Magnowska. Sesja plenerowa 4. tygodniowej Marcelinki

Karolina Magnowska. Sesja plenerowa 4. tygodniowej Marcelinki

Rozpoczynamy nowy cykl "Sesje", gdzie chcemy prezentować wybrane sesje dziecięce i noworodkowe wykonane przez fotografów, których znajdziecie w naszym katalogu. Chcemy pokazać przykłady pomysłowych, ciekawie wykonanych zdjęć maluszków, które mogą być inspiracją zarówno dla innych fotografów, jak i dla rodziców, którzy wybierać będą fotografa. Nasz wybór sesji jest bardzo subiektywny.

Oddajmy głos samej autorce zdjęć, Karolinie Magnowskiej z Koszalina:

"Dawno chciałam zrobić taką sesję i udało się. Trafiłam na bardzo cierpliwych rodziców, którzy z miejsca zgodzili się na taką sesję. W naszym mieście nie ma tradycji robienia zdjęć takim maluszkom, a tym bardziej w plenerze. (...) Tak naprawdę to była bardzo szybka sesja. Z przejazdami około dwugodzinna. Wszystkie zdjęcia zrobiliśmy w okolicy i nie trzeba było jechać daleko. Marcelinka praktycznie cały czas spała i jedynie na chwilkę się przebudziła, żeby nieco podjeść.

Zdjęcia robiło mi się lepiej niż w studio. Zero usypiania, czekania aż dziecko zaśnie. Po jeżdzie samochodem samo usnęło :) Na dworze dzieci zawsze śpią, dlatego tym bardziej sen był mocny. Tło samo się zmienia, rekwizytów pod dostatkiem.. jedynie całe auto zawalone różnymi koszykami, kocykami i czapeczkami. (...)"

Całą sesję można obejrzeć pod adresem: http://www.deber.pl/marcelinka-4-tygodnie-plener/

Wizytówka Karoliny w katalogu FotografiaDziecieca.com: Karolina Magnowska

Karolina Magnowska. Sesja plenerowa 4. tygodniowej Marcelinki Karolina Magnowska. Sesja plenerowa 4. tygodniowej Marcelinki Karolina Magnowska. Sesja plenerowa 4. tygodniowej Marcelinki Karolina Magnowska. Sesja plenerowa 4. tygodniowej Marcelinki Karolina Magnowska. Sesja plenerowa 4. tygodniowej Marcelinki Karolina Magnowska. Sesja plenerowa 4. tygodniowej Marcelinki

REKLAMA