Wymarzone studio fotografki. Cassie Leah

Wymarzone studio fotografki. Cassie Leah

Pomysł był taki - stworzyć studio fotograficzne, które będzie przyjazne dla dziecka, ekologiczne i pełne ręcznie robionych przedmiotów

Cassie Leah mieszka i pracuje w Sarasocie na Florydzie. Wraz z przyjaciółką Julią prowadzą studio fotograficzne Eco-Chic Newborn Studio. 

Pomysł na początku wydawał się trudny do realizacji - patrząc na zdjęcie pomieszczenia, które postanowiły zmienić.

- Pierwszym i najbardziej oczywistym dla nas krokiem było.. pozbyć się kudłatej wykładziny w kolorze królewskiej purpury - opowiada Julia. Dziewczyny od początku same wszystko wymyśliły i zrobiły. - Pamiętam, że zaczęłyśmy malowanie w piątek i już planowałyśmy, że następnego dnia pójdziemy na basen zrelaksować się. Kupiłyśmy w sklepie dwie puszki farby i ochoczo zabrałyśmy się do pracy. Oczywiście skończyło się na jeszcze czterech wycieczkach do sklepu i wielu dniach solidnej pracy.

Trzeba przyznać, że efekt jest imponujący. Ciemny pokój przeistoczył się w jasną, przestrzenną pracownię, o jakiej marzyły. Założeniem Cassie i Julii było stworzenie przyjaznego miejsca zarówno do robienia zdjęć, jak również przestrzeni dla rodziców, gdzie mogliby wygodnie oczekiwać na sesję czytając książki o wychowywaniu dzieci w stylu eco. Tutaj też fotografka urządziła mini butik z ekologicznymi produktami do pielęgnacji dziecka.

- Stworzenie takiej przestrzeni uważałyśmy za niezbędne, ponieważ chcemy zapewnić rodzinie całkowite poczucie komfortu  podczas pobytu na sesji.

Fotografki zadbały również o gadżety: - Nie brakuje tutaj jakże uroczych ręcznie robionych czapeczek i innych ubranek noworodkowych, pledów, narzut, kocyków... Cassie i ja nigdy nie przestaniemy chyba zbierać uroczych rekwizytów do sesji, wiaderek i takich tam - śmieje się Julia.
 

Więcej o Cassie i Julii możecie przeczytać na ich stronie internetowej: http://www.cassieleahphoto.com/.
Fanpage: https://www.facebook.com/CassieLeahPhotography


Ps. Cassie, Julia -  thank you for allowing us to publish your photos:)

Wymarzone studio fotografki. Cassie Leah Wymarzone studio fotografki. Cassie Leah Wymarzone studio fotografki. Cassie Leah Wymarzone studio fotografki. Cassie Leah Wymarzone studio fotografki. Cassie Leah Wymarzone studio fotografki. Cassie Leah Wymarzone studio fotografki. Cassie Leah Wymarzone studio fotografki. Cassie Leah Wymarzone studio fotografki. Cassie Leah

REKLAMA